Wiaty i Garaże

Jesteśmy wiodącym producentem wiat stalowych, przeznaczonych do stosowania między innymi w gospodarstwach domowych, przemyśle i rolnictwie.

Obecnie wiaty to jedno z najbardziej popularnych rodzai zadaszenia, łączący w sobie bezpieczeństwo, ochronę i stosunkowo niską cenę w porównaniu do innych rodzai zadaszeń. Bogata oferta sprawia, że każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie.

Nasza firma oferuje:

  • wiaty garażowe,
  • wiaty ogrodowe,
  • wiaty rolnicze,
  • wiaty magazynowe,
  • wiaty stalowe jednospadowe ogólnego przeznaczenia,
  • wiaty garażowe metalowe.

Wiaty Koszalin to wysoka jakość produktu i trwałość konstrukcji. Odpowiednie zabezpieczenie tworzywa sprawia, że konstrukcja jest w stanie posłużyć przez bardzo długi okres czasu, chroniąc tym samym jej zawartość. Konstrukcja wiaty jest szczegółowo dopracowana tak, aby mogła zachować stabilność w przypadku trudnych warunków atmosferycznych takich jak silny wiatr, czy też opór śniegu, dając tym samym bezpieczeństwo chronionym rzeczom.

Wiaty są wykonywane na indywidualne zamówienie klienta, dzięki czemu jej wymiary mogą zostać dopasowane idealnie do przedmiotu, który ma chronić lub do wolnej przestrzeni, jaką ma zajmować. Tym samym każdy produkt jest wyceniany jednostkowo po podaniu wymiarów przez klienta. Nasi technolodzy na podstawie specyfikacji stworzonej przez zamawiającego, tworzą szkic konstrukcji wraz z wszelkimi niezbędnymi elementami i wzmocnieniami.

W przypadku, gdy masz wątpliwości, co do możliwości wykonania danej konstrukcji, lub chcesz uzyskać wycenę wiaty zapraszamy do kontaktu z działem handlowym lub technicznym.

Wiaty Koszalin to szereg wykonanych realizacji. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.